Zoon Zidane (15) staat voor moeilijke keuze

0 reacties
Ger
22 september 2010, 19:44   Bijgewerkt: 22:00

Hoewel Enzo Zidane pas vijftien jaar oud is, staan de voetbalbonden van Frankrijk en Spanje te springen om hem op te roepen. De zoon van de voormalige voetbalster Zinedine moet dan een moeilijke keuze maken. Gaat hij voetballen in het shirt waarin zijn vader furore maakte, of kiest hij voor het geboorteland van zijn moeder, waar hij al negen jaar met veel succes voetbalt?

De 15-jarige Enzo, vernoemd naar de beroemde Uruguayaan Enzo Francescoli, is een van de grootste talenten uit de jeugdopleiding van Real Madrid. Hij kan binnenkort een uitnodiging verwachten voor het Spaanse elftal voor spelers onder 17 jaar. "We willen met zijn vader gaan praten en hem in oktober oproepen", aldus de trainer van het jeugdteam.

Vader Zidane probeert de moeilijke keuze voor zijn zoon voorlopig uit te stellen. "Het is een jongen die graag voetbalt. Het belangrijkste is momenteel echter dat hij het goed doet op school, daarna mag hij doen wat hij wil." Eerder deze maand had de Fransman nog verklaard zelf de keuze te willen maken voor zijn getalenteerde kind.

De drievoudig wereldvoetballer van het jaar speelde tussen 2001 en 2006 voor Real Madrid. De Fransman werkt momenteel als technisch adviseur bij de Koninklijke. "Als ik naar de trucs van Enzo kijk en de manier waarop hij dribbelt, zie ik iets van mezelf", liet de voormalige spelmaker zich onlangs ontvallen.

Klik op een van onderstaande afbeeldingen en download de FCUpdate-app voor Android of iOS!

Officiële tickets voor Europese topwedstrijden koop je veilig en vertrouwd bij FCUpdate.nl

Officiële tickets voor Europese topwedstrijden koop je veilig en vertrouwd bij FCUpdate.nl

  • Ticketshop
0 reacties

Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.

Inloggen

Reacties

Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.

Inloggen