Feyenoord kampt met een waslijst aan blessuregevallen. Het team van trainer Mario Been zit in de hoek waar de klappen vallen, maar kan juist in de zware periode niet beschikken over enkele belangrijke spelers. Pech, oordeelt Been.
"Ik schaar het onder de noemer pech", zegt de Rotterdammer in gesprek met Voetbal International. "Tomasson was genezen van zijn eerste spierblessure, maar door wat littekenweefsel kwam er een nieuwe scheur, terwijl niemand wat kan doen aan de blessures van Vlaar, Dani en Schenkeveld." Daarnaast zijn Sekou Cissé en Erwin Mulder ook nog altijd geblesseerd.
Been gaat zelfs verder dan dat en beweert dat hij over de beste medische staf van Nederland beschikt. "Die mensen werken perfect met ons samen, dus hen verwijt ik helemaal niets. Sterker nog: ik denk dat wij de beste medische staf van Nederland hebben."