Zieke Luuk de Jong mist bekerduel tegen Zwolle

0 reacties
8 november 2010, 15:36   Bijgewerkt: 15:44

Luuk de Jong laat de bekerwedstrijd van FC Twente tegen FC Zwolle aan zich voorbij gaan. De aanvaller is ziek en krijgt rust van trainer Michel Preud'homme. "Wanneer hij morgen weer beter zou zijn, dan nemen we nog geen risico", zegt hij.

Op de website van zijn ploeg laat Preud'homme weten dat hij voorlopig met 22 spelers toeleeft naar het duel. "Morgenvroeg zullen drie spelers een laatste test afwerken, vandaar deze grote groep", aldus de coach, die FC Zwolle niet onderschat. "Ik heb ze bekeken en Zwolle heeft een goed team dat altijd wil voetballen, dat zullen ze denk ik tegen ons ook doen. Er zit structuur en veel beweging in het team en ze zijn gevaarlijk bij standaardsituaties en in de combinatie. Ik heb begrepen dat we in een uitverkocht stadion spelen, waardoor er een hete sfeer kan ontstaan."

Voor Theo Janssen komt de bekerwedstrijd sowieso te vroeg. De middenvelder behoort niet tot de 22-koppige voorselectie van Preud'homme voor het duel in Zwolle.

Officiële tickets voor Europese topwedstrijden koop je veilig en vertrouwd bij FCUpdate.nl

Officiële tickets voor Europese topwedstrijden koop je veilig en vertrouwd bij FCUpdate.nl

  • Ticketshop
0 reacties

Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.

Inloggen

Reacties

Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.

Inloggen
Measurement pixel