Napoli doet goede zaken tegen laagvlieger

0 reacties
Ger
19 december 2010, 17:56   Bijgewerkt: 18:01

Napoli is naar de tweede plaats geklommen in de Italiaanse competitie. De equipe van trainer Walter Mazzarri boekte zondag op eigen veld een zuinige overwinning op het laaggeklasseerde Lecce: 1-0.

De achterstand van Napoli op lijstaanvoerder AC Milan is na zeventien duels slechts drie punten. De club uit Napels moet de tweede plek wel delen met Lazio, dat met 3-2 won van Udinese. Juventus zakte naar de vierde plaats door een 1-1 gelijkspel bij Chievo.

AC Milan had zaterdag al verloren (0-1) op eigen veld van AS Roma. Napoli leek tegen degradatiekanididaat Lecce af te stevenen op een frustrerende 0-0 tot Edinson Cavani met een afstandsschot in blessuretijd alsnog het winnende doelpunt binnenschoot.

Officiële tickets voor Europese topwedstrijden koop je veilig en vertrouwd bij FCUpdate.nl

Officiële tickets voor Europese topwedstrijden koop je veilig en vertrouwd bij FCUpdate.nl

  • Ticketshop
0 reacties

Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.

Inloggen

Reacties

Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.

Inloggen
Measurement pixel