Met PSV ontmoet NAC Breda komend weekend één van de kanshebbers op de landstitel. De Eindhovense ploeg strijdt met vooral Ajax en FC Twente om het kampioenschap. John Karelse, de trainer van NAC, ziet Twente als de favoriet.
"PSV strijdt om de titel met Ajax en FC Twente, waarvan ik mijn geld zet op die laatste club. Zij maken de grootste kans op de titel, als je het mij vraagt", zegt de coach op de NAC-website in aanloop naar het duel van zondag in Eindhoven.
Karelse sluit niet uit dat zijn team bij PSV voor een stunt kan zorgen. "We gaan er naar toe voor een goed resultaat, dat moge duidelijk zijn. We hebben dan wel vier keer achter elkaar verloren, maar ik pas ervoor om mee te doen aan alle negativiteit", verwijst hij naar de slechte resultaten van de laatste weken. PSV speelt de laatste tijd echter ook niet geweldig, weet hij. "Ze hebben de laatste thuisduels ook niet de pannen van het dak gespeeld, al vond ik wel dat bijvoorbeeld ADO te veel kreeg daar."