Willem II loopt alvast vooruit op de benoeming van Ed Busselaar bij NAC Breda. De ondernemer uit Moergestel is de voornaamste kandidaat om bij de streekrivaal de nieuwe directeur te worden. Busselaar was tot oktober 2010 werkzaam bij Willem II.
"Op 1 oktober 2010 deelde Ed Busselaar mij mede dat hij tijdens zijn vakantie, die diezelfde dag afliep, had moeten besluiten niet verder te kunnen gaan met Willem II. Gebrek aan tijd verhinderde in zijn ogen een optimale inzet voor Willem II", schrijft bestuurder Paul Bottelier (foto) maandag op de website van de Tilburgse club.
"Ik respecteerde en respecteer dat besluit, maar was ook heel erg teleurgesteld, omdat Willem II op het punt stond de wisseling te maken van directie van ondergetekende naar Ed Busselaar. Sinds oktober is er geen sprake meer van contact tussen Ed Busselaar en mij. Wel heeft hij Willem II nog geweldig geholpen met het kunnen binnenhalen van sponsor E-ON."
"De mogelijke overstap naar NAC Breda verrast ons evenzeer als veel supporters. Maar uit bovenstaande schets blijkt dat er geen enkele sprake is van opzetjes achter de schermen naar samenwerking, fusie of wat dan ook, zoals op supporterssites wordt gesuggereerd. Dat zijn echt fabeltjes. Wij wensen NAC Breda en Ed Busselaar en vooral Willem II alle goeds."