De Graafschap wil door met Broekhof (22)

0 reacties
23 maart 2011, 07:30   Bijgewerkt: 22 maart 2011, 23:48

Als het aan De Graafschap ligt, is Leon Broekhof ook volgend seizoen Superboer. De 22-jarige verdediger heeft een aflopend contract op de Vijverberg, maar zijn club wil deze graag verlengen. Onlangs zaten beide partijen met elkaar om de tafel.

"We hebben met elkaar gesproken", zegt Leen Looyen, directeur voetbalzaken van De Graafschap, tegen De Gelderlander. Broekhof werd dit seizoen bekend door zijn doelpunt in De Kuip tegen Feyenoord, waardoor het 0-1 werd.

Verder gaat Looyen binnenkort in gesprek met het kamp van Rogier Meijer over een verlengd verblijf in de Achterhoek. Met doelman Boy Waterman, gehuurd van AZ, is onlangs gesproken. Op basis van de eerste gesprekken mogen geen conclusies worden getrokken, waarschuwt Looyen. "We zijn de markt nog aan het aftasten."

Officiële tickets voor Europese topwedstrijden koop je veilig en vertrouwd bij FCUpdate.nl

Officiële tickets voor Europese topwedstrijden koop je veilig en vertrouwd bij FCUpdate.nl

  • Ticketshop
0 reacties

Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.

Inloggen

Reacties

Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.

Inloggen
Measurement pixel