Utrecht overweegt aangifte na aanval op spelers

0 reacties
Ger
3 maart 2011, 14:32   Bijgewerkt: 15:04

FC Utrecht overweegt aangifte te doen tegen de supporters van FC Twente die woensdagavond na het bekerduel tussen de twee clubs enkele spelers belaagden. Het incident deed zich voor toen de voetballers, die niet tot de wedstrijdselectie van coach Ton du Chatinier behoorden, naar hun parkeerplekken liepen.

De Domstedelingen dienen sowieso een officiële klacht in bij de KNVB over het voorval in Enschede. FC Utrecht is van mening dat spelers die niet bij de selectie zitten, maar wel de wedstrijd bijwonen, andere plaatsen in het stadion moeten krijgen.

Daarnaast wil de club in de toekomst dat deze voetballers ook over parkeerplaatsen op het stadionterrein moeten kunnen beschikken. Dat was bij de Grolsch Veste niet het geval.

0 reacties

Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.

Inloggen

Reacties

Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.

Inloggen
Measurement pixel