Heracles Almelo is dé ploeg in vorm in de Eredivisie. De formatie van coach Peter Bosz won zijn laatste vier wedstrijden en scoorde in elk van dit duels minimaal vier keer. Die lijn hoopt Bosz zondag op bezoek bij Ajax een vervolg te kunnen geven.
"Het lijkt me niet dat het goede gevoel uit de laatste wedstrijden na een vrij interlandweekend weg zal zijn. Vanaf maandag hebben we de focus weer op Ajax gelegd. Als we nog iets willen in de richting van de play-offs om een Europa League ticket dan moeten we hopen een goed resultaat te kunnen halen. En daar gaan we alles aan doen", zegt de oefenmeester op de website van Heracles Almelo.
Bosz mist in de ArenA de geschorsten Andrej Rendla en Kwame Quansah. De plek van Quansah op het middenveld wordt ingenomen door Ben Rienstra.