'FC Utrecht nagenoeg akkoord met Koeman'

0 reacties
Ger
27 mei 2011, 09:45   Bijgewerkt: 10:16

De aanstelling van Erwin Koeman bij FC Utrecht krijgt mogelijk vandaag al zijn beslag. Beide partijen zijn volgens het AD nagenoeg akkoord over een dienstverband. De oud-international moet bij de Domstelingen de opvolger worden van de vertrokken Ton du Chatinier.

De 49-jarige Koeman krijgt als opdracht mee om met FC Utrecht mee te spelen om de plekken vier tot en met zes, met de kans op Europees voetbal. De club van zakenman Frans van Seumeren wist zich dit seizoen niet te kwalificeren voor de play-offs om een Europa League-ticket.

De oud-bondscoach van Hongarije zou de garantie hebben gekregen dat bij het vertrek van belangrijke spelers zoals Dries Mertens, Kevin Strootman of Michel Vorm gelijkwaardige of betere vervangers aangetrokken worden. Koeman tekent een contract van minimaal twee seizoenen.

Officiële tickets voor Europese topwedstrijden koop je veilig en vertrouwd bij FCUpdate.nl

Officiële tickets voor Europese topwedstrijden koop je veilig en vertrouwd bij FCUpdate.nl

  • Ticketshop
0 reacties

Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.

Inloggen

Reacties

Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.

Inloggen
Measurement pixel