Maandag maakte FC Twente bekend dat Co Adriaanse de trainer voor het komende seizoen wordt. Daarmee krijgen de Tukkers hun gedroomde coach, zo zegt preses Joop Munsterman op de website van zijn club.
“Co was voor ons de eerste en enige optie”, aldus Munsterman. “We zijn als club ontzettend blij dat hij deze uitdaging aangaat. Er was vanaf het begin een goed contact. Onze technische mensen hebben uitgebreid met hem gesproken en zondag in de loop van de dag hebben we de zaak afgerond. Met Adriaanse is de technische staf van de eerste selectie voor komend seizoen compleet. Volgende week zal hij arriveren en worden voorgesteld.”
Tot die tijd leidden Adriaanses toekomstige assistenten Alfred Schreuder, Boudewijn Pahlplatz en Youri Mulder de oefensessies van de landskampioen van 2010.