Internazionale-voorzitter Massimo Moratti verwacht deze week nog een nieuwe hoofdtrainer aan te stellen. De rijke president wilde nog niet onthullen wie het zal worden.
"Ik heb overleg gevoerd met mijn directeuren. Ik kan je zeggen dat Inter waarschijnlijk aan het eind van deze week een nieuwe trainer zal presenteren", zegt Moratti tegen Sky Sport Italia.
De namen van Laurent Blanc (bondscoach Frankrijk) en Guus Hiddink (bondscoach Turkije) kwamen vandaag voorbij in de Italiaanse media. "Nee, hij zit vast aan het Franse nationale team en het bij hem proberen zou ons terug bij af brengen", doelt Moratti op Blanc. "We kunnen ook moeilijk zeggen dat Guus Hiddink favoriet is, omdat dat niet zou getuigen van respect richting anderen. Met Gian Piero Gasperini, maar dat was slechts informeel."