José Mourinho heeft het er direct van genomen in zijn eerste seizoen als coach van Real Madrid. De Portugese tacticus zette in de afgelopen competitie maar liefst 32 verschillende spelers in. Geen enkele trainer had meer spelers nodig in La Liga, al kwam Gregorio Manzano in de buurt. De Sevilla-coach gebruikte eveneens 32 man.
Iker Casillas (3.062 minuten), Cristiano Ronaldo (2.091) en Ricardo Carvalho (2,773) kregen de meeste speeltijd van Mourinho. Het leverde de Madrilenen slechts de tweede plaats op, met een straatlengte achterstand op kampioen FC Barcelona. Er waren 28 spelers nodig voor de landstitel van de Catalanen.
De 32 van Mourinho is trouwens geen clubrecord. Op die lijst staat hij tweede: Amancio liet in het seizoen 1984/1985 namelijk 36 voetballers opdraven bij Real.