Uitbreiding levert Heerenveen half miljoen euro op

0 reacties
3 juli 2011, 11:11   Bijgewerkt: 11:22

Sportief gezien bakt SC Heerenveen er al twee seizoenen niets van. Toch kampt de Friese club met een overschot aan seizoenkaartaanvragen. Om een groot deel van de 3.500 koppen tellende wachtlijst weg te werken, wordt het Abe Lenstra Stadion vermoedelijk medio 2012 met 2.000 tot 2.500 plaatsen uitgebreid.

“We hebben een sterk geloof dat we er als club weer bovenop komen. De uitbreiding van het stadion past in dat beeld', zegt algemeen directeur Robert Veenstra tegen Voetbal International. De garantie voor de vergunningen is al rond. Alleen Sportstad, de eigenaar van het stadion, moet nog groen licht geven.

Indien dat akkoord er komt, zal Heerenveen door de uitbreiding jaarlijks ruim een half miljoen euro extra inkomsten genereren. “Dat is een prachtige opbrengst voor een relatief kleine ingreep”, aldus Veenstra. “Aan drie zijdes van het stadion zal de gracht worden dichtgebouwd met stoelen. Mensen die daar komen te zitten, kunnen een speler bij wijze van spreken aanraken als hij ingooit. Het worden de mooiste plaatsen van het stadion, maar je zit wel in de regen.”

Officiële tickets voor Europese topwedstrijden koop je veilig en vertrouwd bij FCUpdate.nl

Officiële tickets voor Europese topwedstrijden koop je veilig en vertrouwd bij FCUpdate.nl

  • Ticketshop
0 reacties

Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.

Inloggen

Reacties

Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.

Inloggen
Measurement pixel