Vitesse mengt zich in strijd om Vormer

0 reacties
25 november 2011, 09:05

Naast Feyenoord heeft ook Vitesse interesse in Ruud Vormer. De Arnhemse club heeft bij Roda JC Kerkrade geïnformeerd naar de situatie van de 23-jarige middenvelder, bevestigt Roda-directeur Gerard Wielaert in De Telegraaf.

"Ruud heeft een aflopend contract en Vitesse heeft keurig gemeld met hem te gaan praten. Vitesse wilde weten hoe Ruuds situatie was en of hij – zoals gesuggereerd – al bij Feyenoord had getekend. Dat heb ik aan Ruud gevraagd, maar volgens hem was daar niks van waar. En dat heb ik Vitesse gemeld", aldus Wielaert.

Winny Haatrecht, de zaakwaarnemer van Vormer, zegt op korte termijn rond de tafel te gaan zitten met Vitesse. "Ik weet dat Vitesse is geïnteresseerd. Zodra we van Roda JC toestemming hebben, gaan we praten en doet Vitesse een aanbieding."

Naar verluidt zou Vitesse Vormer het liefst al komende winter overnemen van Roda.

Officiële tickets voor Europese topwedstrijden koop je veilig en vertrouwd bij FCUpdate.nl

Officiële tickets voor Europese topwedstrijden koop je veilig en vertrouwd bij FCUpdate.nl

  • Ticketshop
0 reacties

Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.

Inloggen

Reacties

Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.

Inloggen
Measurement pixel