De KNVB krijgt nog een kans om met de nationale bonden van Turkije, Roemenië, Hongarije, Estland en Andorra tot een akkoord te komen over het speelschema voor de WK-kwalificatiecyclus. De FIFA heeft de bonden tot 16 december uitstel gegeven.
Een eerste overleg tussen de betrokken landen liep vorige maand op niets uit. De deadline van de FIFA stond aanvankelijk op 1 december, maar omdat de bonden nogmaals met elkaar in gesprek gaan heeft de FIFA besloten uitstel te geven.
Als de landen er onderling weer niet uitkomen, bepaalt de FIFA het speelschema. De kwalificatiecyclus voor de mondiale titelstrijd van 2014 begin in het najaar van 2012. Nederland is, als poulehoofd, voorzitter van de gesprekken met de groepsgenoten.