NEC hoopt op categorie twee na zwarte cijfers

0 reacties
7 december 2011, 12:46   Bijgewerkt: 14:24

NEC heeft rooskleurige cijfers laten zien. De Nijmegenaren hebben over het afgelopen seizoen een positief resultaat van ruim 1,76 miljoen euro geboekt. Dat is zo'n 250.000 euro meer dan in het seizoen 2009-2010, toen de eredivisieclub uit Nijmegen 1,5 miljoen euro in de plus eindigde.

NEC hoopt dankzij deze positieve ontwikkeling op korte termijn categorie 1 van de KNVB te kunnen verlaten. De omzet van de voetbalclub bedroeg afgelopen seizoen 12,6 miljoen euro, tegen 11,3 een jaar eerder. NEC heeft wel een negatief eigen vermogen van 4,5 miljoen euro.

In het resultaat is de transferopbrengst van de verkoop van Jasper Cillessen (Ajax) en Ramon Zomer (SC Heerenveen) nog niet verwerkt. Deze wordt opgenomen in het resultaat voor het seizoen 2011/2012.

0 reacties

Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.

Inloggen

Reacties

Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.

Inloggen
Measurement pixel