El Ahmadi: "Topspelers maken PSV titelfavoriet"

0 reacties
25 februari 2012, 13:21   Bijgewerkt: 13:27

Karim El Ahmadi neemt het zondag met Feyenoord op tegen PSV. De middenvelder, die dit seizoen een uitstekende indruk maakt bij de Rotterdammers, ziet de Eindhovenaren als de gedoodverfde titelkandidaat. "Ze laten geregeld heel goed voetbal zien en beschikken over de nodige topspelers", verkondigt hij tegenover Voetbal International.

"Neem bijvoorbeeld de uitwedstrijd in Turkije, daar win je niet zo gemakkelijk", verduidelijkt de Marokkaan. "Ik verwacht ook niet dat de wedstrijd van donderdag in fysieke zin mee speelt zondag, ze zullen vol gas gaan geven."

El Ahmadi denkt dat Feyenoord ook zonder John Guidetti, die geschorst voor de kraker, een resultaat kan behalen in het Philips Stadion. "Het is in ieder geval niet zo dat we, zoals sommige mensen wél roepen, kansloos zijn zonder Guidetti. Zo denk ik er ook helemaal niet over. Niemand bij ons eigenlijk, want als dat wel het geval zou zijn, zouden we zondag beter thuis kunnen blijven. Buiten kijf staat dat John voor ons heel belangrijk is, maar we hebben ook veel wedstrijden gewonnen op basis van ons teamwork."

De middenvelder staat ook nog even stil bij zijn toekomstplannen. "Ik heb bij Feyenoord nog een contract tot medio 2013 en vind het ook niet erg om hier langer te blijven. Maar het klopt wel dat ik de ambitie heb ooit nog eens in het buitenland te spelen. Ik heb al wel gesproken met directeur Martin van Geel, maar pas in de zomer hak ik de knoop door wat betreft mijn toekomst."

0 reacties

Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.

Inloggen

Reacties

Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.

Inloggen
Measurement pixel