Volgens Wayne Rooney is er geen uitgesproken favoriet in de kwartfinale tussen Engeland en Italië, zondag in Kiev. Engeland won Groep D en Italië eindigde als tweede in Groep C, maar volgens Rooney zijn de onderlinge verschillen klein.
"Ik denk dat het een kwestie is van fifty/ fifty", zegt Rooney in een interview op de site van de Engelse voetbalbond over de kansen van zijn ploeg tegen de Italianen. "Italië heeft spelers als Balotelli, Cassano en Pirlo, die wedstrijden kunnen beslissen. Het zal een zware wedstrijd worden, wij moeten alles goed doen om te kunnen winnen."
Engeland begint vol vertrouwen aan de wedstrijd, zegt Rooney. "Ons doel was om de groep door te komen. Dat we de groep gewonnen hebben, geeft veel vertrouwen."