Steijn: "Zelfs homobeweging achter mij aan"

0 reacties
21 september 2012, 17:06   Bijgewerkt: 6 december 2023, 15:25

Waarschijnlijk zal Maurice Steijn voortaan op zijn tong bijten als het over roze voetbalschoenen gaat. De coach van ADO Den Haag zei vorige week dat dergelijk schoeisel niet op het voetbalveld, maar in de balletschool thuishoort. Dat heeft nogal wat teweeggebracht. Steijn wil het er liever niet meer over hebben.

“De kous is af. Als ik zelfs de homobeweging achter mij aankrijg dan vind ik het wel genoeg met die roze schoenen”, zegt Steijn tegen Omroep West. “Ze kwamen niet letterlijk achter mij aan, maar wel figuurlijk. Ik heb wat boze brieven gekregen, maar dat is netjes opgelost.”

Zondag speelt ADO in eigen huis tegen landskampioen Ajax. Gino Coutinho is vanwege een knieblessure een twijfelgeval aan Haagse kant. “Tijdens de warming-up moet bekeken worden of hij kan spelen. Ik weet nog niet met welke elf ik ga spelen”, aldus Steijn, die zich niet gaat aanpassen aan Ajax. “Nee. Wij gaan 4-3-3 spelen met drie spitsen, zoals we het hele seizoen al spelen.”

Officiële tickets voor Europese topwedstrijden koop je veilig en vertrouwd bij FCUpdate.nl

Officiële tickets voor Europese topwedstrijden koop je veilig en vertrouwd bij FCUpdate.nl

  • Ticketshop
0 reacties

Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.

Inloggen

Reacties

Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.

Inloggen
Measurement pixel