Van Wolfswinkel helpt Sporting, Porto morst

0 reacties
29 september 2012, 23:46

Ricky van Wolfswinkel heeft opnieuw gescoord in de Portugese competitie. De Nederlandse aanvaller hielp Sporting Lissabon zaterdag met zijn derde treffer van het seizoen aan een punt tegen Estoril (2-2).

Door goals van Steven Vitoria (penalty) en Leal Anjos Luis kwam Sporting in eigen huis verrassend met 0-2 achter. Een rode kaart Goncalves dos Santos (twee keer geel) bleek het keerpunt. Met een man meer kwam Sporting in het laatste kwartier langszij, door toedoen van Anderson Luis (eigen goal) en Van Wolfswinkel.

Hoewel Sporting zich gelukkig mag prijzen met het gelijkspel, had het ongetwijfeld op meer gehoopt. Na vijf duels heeft het pas zes punten. De achterstand op koploper Benfica bedraagt al vijf punten. Bij Sporting bleef Stijn Schaars op de bank, Khalid Boulahrouz was afwezig. Zakaria Labyad ontbrak vanwege een schorsing ook bij de groen-witten. De oud-PSV’er kreeg eerder deze week rood tegen Gil Vicente.

Ook FC Porto won niet. De landskampioen speelde bij Rio Ave met dezelfde cijfers gelijk. Ricardo Jose Vaz Alves boog in het laatste kwartier namens de thuisclub een 0-1 achterstand om in een 2-1 voorsprong, maar Jackson Martinez redde in de slotminuut toch nog een punt voor Porto, dat op gelijke hoogte komt met Benfica.

Officiële tickets voor Europese topwedstrijden koop je veilig en vertrouwd bij FCUpdate.nl

Officiële tickets voor Europese topwedstrijden koop je veilig en vertrouwd bij FCUpdate.nl

  • Ticketshop
0 reacties

Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.

Inloggen

Reacties

Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.

Inloggen
Measurement pixel