Feyenoord won zondag met 5-2 van Roda JC Kerkrade. Hoewel die zege pas na rust echt veilig gesteld werd, was Jordy Clasie vooral tevreden over de openingsfase van de wedstrijd. Daarin speelde zijn team het beste voetbal van dit seizoen, vindt hij.
"In mijn ogen hebben we als team dit seizoen nog niet zo sterk gespeeld als tijdens het eerste kwartier van de wedstrijd. Dat geeft veel vertrouwen voor de komende weken", zegt Clasie op de website van Feyenoord. Over de slotfase, waarin Roda JC met tien man weinig meer kon uitrichten, was hij minder tevreden. "We hadden een hogere score kunnen en misschien wel moeten neerzetten. Het tempo lag in de slotfase niet hoog genoeg, al hebben we nog wel een aantal kansen gecreëerd."
Zelf maakte Clasie het vierde Rotterdamse doelpunt. Dat deed de middenvelder, niet opgeroepen voor Oranje, goed. "De afgelopen weken was ik al een paar keer dichtbij een doelpunt, daarom ben ik blij dat het vanmiddag wel gelukt is om te scoren."