Zlatan Ibrahimovic kon zaterdag in de thuiswedstrijd tegen Saint-Etienne zijn tweehonderdste competitiedoelpunt en zijn 250ste treffer in clubverband maken. In plaats daarvan kreeg de sterspits van Paris Saint Germain rood. Mede hierdoor ging zijn team met 1-2 onderuit.
Zlatan gaf Saint-Etienne-doelman Stephane Ruffier in de zeventigste minuut een karatetrap en kon direct vertrekken. Door een eigen goal van Mamadou Sakho stond het toen al 0-1. Via invaller Pierre Emerick Aubameyang werd het kort na de rode kaart zelfs 0-2. Guillaume Hoarau bracht Paris SG in de 88ste minuut terug in de wedstrijd, maar verder dan de 1-2 kwam het niet.
Het is de eerste nederlaag van het seizoen voor Paris SG, waar Gregory van der Wiel een basisplaats had. Het gaat nog wel aan kop in de Ligue 1, maar nummer twee Marseille heeft met twee duels minder gespeeld drie punten achterstand.