Trainer Nebojsa Gudelj van NAC Breda is teleurgesteld over het optreden van zijn spelers in de thuiswedstrijd tegen PSV. In eigen stadion kreeg de kwakkelende ploeg een afstraffing te verwerken (1-6).
"We wilden het PSV met een goede instelling moeilijk maken. Dat heb ik echter niet teruggezien in de wedstrijd", aldus Gudelj. "We konden niet opbrengen wat we moesten doen." De coach zag hoe zijn elftal de doelpunten wel heel gemakkelijk weggaf. "PSV was een maat te groot voor ons, maar we kregen de goals veel te makkelijk tegen. Van de zes hebben er vier te maken met ons.
"In de tweede helft ging het wel iets beter, maar we konden eigenlijk alleen tegenhouden. Toch moeten we positief blijven: er komen nog veel wedstrijden na de winterstop waarin we veel punten kunnen pakken."