Advocaat: "Pieters heeft bloeding aan onderarm"

0 reacties
Ger
18 januari 2013, 22:28

Erik Pieters beleefde vrijdagavond een dramatische rentree in de Eredivisie. De van langdurig blessureleed herstelde verdediger van PSV kreeg een rode kaart in de verloren thuiswedstrijd tegen PEC Zwolle (1-3). In de catacomben van het stadion hield hij daarna zijn emoties niet onder controle.

Pieters verwondde zichzelf ernstig toen hij een groot gat in een raam sloeg. De linksback moest zich vervolgens naar het ziekenhuis laten vervoeren. "Hij heeft een bloeding aan zijn onderarm", aldus trainer Dick Advocaat tegenover de camera van Eredivisie Live. "Ik kan begrijpen dat Pieters hier flink van baalt. Hij komt na negen maanden terug van een blessure en moet dan met rood het veld verlaten. De manier waarop hij met zijn teleurstelling omgaat is uiteraard niet goed te praten. Dit is niet erg professioneel."

Advocaat kon nog niet zeggen of de Eindhovense club Pieters gaat bestraffen voor zijn onbesuisde actie. "Of er intern maatregelen worden genomen? We moeten eerst maar eens met hem gaan praten morgen. Hij zal sowieso geschorst worden vanwege zijn rode kaart, maar of de club maatregelen zal nemen weet ik niet. We moeten het eerst morgen maar eens gaan bespreken."

Officiële tickets voor Europese topwedstrijden koop je veilig en vertrouwd bij FCUpdate.nl

Officiële tickets voor Europese topwedstrijden koop je veilig en vertrouwd bij FCUpdate.nl

  • Ticketshop
0 reacties

Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.

Inloggen

Reacties

Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.

Inloggen
Measurement pixel