Narsingh na operatie zes tot negen maanden 'out'

0 reacties
16 januari 2013, 19:03

Luciano Narsingh is woensdag geopereerd aan zijn knie. Bij de aanvaller van PSV is zijn voorste kruisband gereconstrueerd. Bovendien is schade aan zijn meniscus verwijderd. Hij heeft zes tot negen maanden nodig om van de ingreep te herstellen.

Narsingh liep de blessure eind vorig jaar op, in de competitiewedstrijd van PSV tegen NAC Breda (6-1). Begin januari werd pas duidelijk hoe ernstig de kwetsuur was.

De 22-jarige Narsingh was dit seizoen een vaste waarde bij PSV én het Nederlands elftal. In de Eredivisie was de vleugelaanvaller in de eerste helft van het seizoen goed voor zes doelpunten en vijf assists. Vermoedelijk kan hij in de zomer de training hervatten, onzeker lijkt of hij op tijd fit is voor de start van het nieuwe seizoen.

Officiële tickets voor Europese topwedstrijden koop je veilig en vertrouwd bij FCUpdate.nl

Officiële tickets voor Europese topwedstrijden koop je veilig en vertrouwd bij FCUpdate.nl

  • Ticketshop
0 reacties

Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.

Inloggen

Reacties

Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.

Inloggen
Measurement pixel