'Barça-preses Rosell verdacht van fraude'

0 reacties
12 maart 2013, 20:30

Sandro Rosell, de voorzitter van FC Barcelona, belandt mogelijk achter de tralies. De preses hangt wegens fraude een gevangenisstraf van acht jaar boven het hoofd.

Rosell zou in 2008 hebben gefraudeerd rond een oefeninterland tussen Brazilië en Portugal. Ailanto, het sportmarketingbedrijf van Rosell, mocht het duel organiseren. Hiervoor kreeg het 3,5 miljoen euro aan publiek geld. Daarvan zou vier ton in de zakken van Rosell zijn verdwenen, claimen Braziliaanse media.

Het is niet de eerste keer dat dergelijke geruchten de ronde doen. Eerder leidde het echter niet tot een gerechtelijk onderzoek. Dat is nu wel het geval. De advocaat van Rosell doet de aantijgingen tegenover persbureau AP af als krankzinnig.

Klik op een van onderstaande afbeeldingen en download de app voor Android of iOS!

Officiële tickets voor Europese topwedstrijden koop je veilig en vertrouwd bij FCUpdate.nl

Officiële tickets voor Europese topwedstrijden koop je veilig en vertrouwd bij FCUpdate.nl

  • Ticketshop
0 reacties

Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.

Inloggen

Reacties

Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.

Inloggen
Measurement pixel