Theo Janssen vindt dat Vitesse een eigen gezicht moet krijgen. Hij vindt het belangrijk om veel oud-spelers van de club een plaats te geven in de organisatie, zegt hij bij Omroep Gelderland. Als dat gebeurt, wil hij nog wel een jaar blijven voetballen.
Volgens Janssen is het belangrijk om veel echte clubmensen in de organisatie te hebben. "Zij geven Vitesse een gezicht en zijn belangrijk voor de toekomst. Ik hoop dat die mensen er ook volgend seizoen nog zijn en dat het er ook wat meer zijn."
"Het zou mooi zijn als Nicky Hofs terugkomt. Ruud Knol loopt hier nu stage en het zou bijvoorbeeld goed zijn als hij straks een team kan trainen. Je ziet dat ook bij clubs als Ajax en FC Twente", zegt Janssen, nog niet zeker weet of hij zijn carrière voortzet. "Als spelers met een Vitesse-verleden terugkomen blijf ik nog wel een jaartje zitten."