Manchester United hoopt Cesc Fabregas deze transferperiode alsnog los te weken bij FC Barcelona. De kampioen van de Premier League bracht al een bod uit op de 26-jarige middenvelder, maar dat werd afgewezen door de Catalanen. Volgens Engelse media gaat United echter een nieuwe poging wagen.
Fabregas geldt als de absolute topkandidaat om het middenrif van het elftal van coach David Moyes te versterken. "Ik hoop binnen enkele dagen meer te horen. Hopelijk zal het goed nieuws zijn", liet de Schot deze week al weten op een persconferentie. Fabregas heeft twee seizoenen bij Barça achter de rug. In Camp Nou is hij echter niet zeker van een vaste basisplaats.
Als Fabregas bij United aan de slag gaat, komt het tot een hereniging met Robin van Persie. De twee speelden jarenlang samen bij Arsenal.