Rentree Huntelaar pas over enkele weken

0 reacties
Ger
1 oktober 2013, 17:21

Klaas-Jan Huntelaar verwacht pas over enkele weken zijn rentree te kunnen maken. De Nederlandse aanvalsleider van Schalke 04 scheurde half augustus de binnenband in zijn rechterknie. De revalidatie zou maximaal anderhalve maand in beslag nemen, maar dat scenario bleek te rooskleurig.

"Mijn rentree duurt nog wel even. Ik hoop volgende week weer met de groep mee te trainen", zegt Huntelaar tegen VI. "Ik had gehoopt dat het ietsje sneller zou gaan." De Achterhoeker miste door het fysieke ongemak al zes competitieduels en twee wedstrijden in de Champions League. Daarnaast moest hij ook bij het Nederlands elftal verstek laten gaan.

Schalke 04 staat na zeven duels op een teleurstellende veertiende plaats in de Bundesliga. Daarentegen won de equipe uit Gelsenkirchen het eerste groepsduel in de Champions League met 3-0 van Steaua Boekarest.

Officiële tickets voor Europese topwedstrijden koop je veilig en vertrouwd bij FCUpdate.nl

Officiële tickets voor Europese topwedstrijden koop je veilig en vertrouwd bij FCUpdate.nl

  • Ticketshop
0 reacties

Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.

Inloggen

Reacties

Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.

Inloggen
Measurement pixel