Van der Vaart hervat looptraining bij Hamburger SV

0 reacties
10 maart 2014, 12:06

Rafael van der Vaart kan mogelijk komend weekend weer in actie komen voor Hamburger SV. De middenvelder, afgelopen weekend geveld door griep, heeft de training bij zijn club voorzichtig hervat. Hij werkte maandag een looptraining af en sluit mogelijk dinsdag aan bij de groepstraining, meldt de club.

Door zijn griepaanval miste Van der Vaart de vriendschappelijke interland van Nederland tegen Frankrijk en de competitiewedstrijd van zijn club tegen Eintracht Frankfurt. Zonder de Nederlander kwam Hamburger SV thuis niet verder dan een 1-1 gelijkspel tegen de concurrent, nadat het lang met 0-1 achter stond.

De volgende wedstrijd van Hamburger SV is zondag, thuis tegen 1.FC Nürnberg. Dat is ook weer een belangrijk duel, want het verschil op de ranglijst tussen beide teams bedraagt slechts drie punten.

Officiële tickets voor Europese topwedstrijden koop je veilig en vertrouwd bij FCUpdate.nl

Officiële tickets voor Europese topwedstrijden koop je veilig en vertrouwd bij FCUpdate.nl

  • Ticketshop
0 reacties

Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.

Inloggen

Reacties

Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.

Inloggen
Measurement pixel