Ajax bevestigt: Heitinga keert terug naar de ArenA

0 reacties
25 juni 2015, 14:41

De transfer die al weken in de lucht hing, is eindelijk helemaal rond: John Heitinga keert terug naar Ajax. De Amsterdamse club bevestigt dat de verdediger voor één jaar getekend heeft, met optie voor nog een seizoen. Heitinga is een echt kind van de club, hij doorliep de hele jeugdopleiding van Ajax.

In 2001 debuteerde Heitinga in het eerste van Ajax, in 2008 maakte hij voor tien miljoen euro de overstap naar Atlético Madrid. Daarna speelde hij voor Everton, Fulham en het Duitse Hertha BSC. In het shirt van de Amsterdamse club won de 87-voudig international twee landstitels en drie KNVB Bekers.

"Dit is echt thuiskomen", zegt de 31-jarige Heitinga op de website van zijn management over zijn terugkeer naar Ajax. "Het voelt super goed om hier weer te zijn. Ik ben blij dat alles de afgelopen dagen is rondgekomen. Ik hoop dat ik volgend seizoen, met mijn ervaring, de club en het team weer verder kan helpen."

Bekijk hier een foto-galerij van de eerste periode van Heitinga bij Ajax, tussen 2001 en 2008.

Officiële tickets voor Europese topwedstrijden koop je veilig en vertrouwd bij FCUpdate.nl

Officiële tickets voor Europese topwedstrijden koop je veilig en vertrouwd bij FCUpdate.nl

  • Ticketshop
0 reacties

Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.

Inloggen

Reacties

Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.

Inloggen
Measurement pixel