Kramer meldt zich weer bij ADO: "Er is nog geen akkoord"

0 reacties
21 juli 2015, 10:17

Tegen de verwachtingen in heeft Michiel Kramer zich weer gemeld op het trainingsveld van ADO Den Haag. De transfer van de spits naar de Verenigde Arabische Emiraten heeft de nodige vertraging opgelopen en om fit te blijven traint hij weer met de Haagse club mee.

De overstap van Kramer naar de club Baniyas FC werd drie weken geleiden al afgerond, maar ADO is nog altijd in afwachting van de transfersom voor de boomlange spits. Omdat deze nog niet overgemaakt is, is Kramer dus weer bij ADO verschenen. "De clubs hebben nog geen akkoord. Dus ik meld me weer om fit te worden", sprak de clubtopscorer van vorig seizoen op Twitter.

Kramer heeft al voor drie jaar getekend bij Baniyas, met een optie voor nog een seizoen. De spits ging al op bezoek in de Emiraten voor een kennismaking.

Officiële tickets voor Europese topwedstrijden koop je veilig en vertrouwd bij FCUpdate.nl

Officiële tickets voor Europese topwedstrijden koop je veilig en vertrouwd bij FCUpdate.nl

  • Ticketshop
0 reacties

Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.

Inloggen

Reacties

Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.

Inloggen
Measurement pixel