NEC legt IJslandse keeper Halldorsson voor twee jaar vast

0 reacties
6 juli 2015, 21:49

NEC heeft een nieuwe keeper aan de selectie toegevoegd. De promovendus gaat in zee met Hannes Thór Halldorsson, de doelman van de IJslandse nationale ploeg. Beide partijen zijn een contract voor twee seizoenen overeengekomen.

De 31-jarige Halldorsson komt over van Sandnes Ulf uit Noorwegen. De goalie stond vorig jaar onder lat bij de IJslandse ploeg die met 2-0 van Nederland won. Eerder kwam hij uit voor Fram Reykjavik en KR Reykjavik uit IJsland en het Noorse Brann Bergen.

Mogelijk komen ook testspelers Mohamed Rayhi (20) en Marco Ospitalieri (23) de gelederen van NEC versterken. "Ze doen het heel erg goed', reageert trainer Ernest Faber. "Ik hoop dat we ze kunnen behouden voor de club, maar we moeten kijken of daarvoor ook de middelen aanwezig zijn."

Officiële tickets voor Europese topwedstrijden koop je veilig en vertrouwd bij FCUpdate.nl

Officiële tickets voor Europese topwedstrijden koop je veilig en vertrouwd bij FCUpdate.nl

  • Ticketshop
0 reacties

Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.

Inloggen

Reacties

Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.

Inloggen
Measurement pixel