Toornstra krijgt kans op middenveld: "Dat is fijn voor mij"

0 reacties
12 juli 2015, 20:00

Het afgelopen seizoen speelde Jens Toornstra bij Feyenoord vooral als rechtsbuiten. In zijn tweede jaar in Rotterdamse dienst lijkt hij een kans te krijgen als middenvelder, want in de oefenwedstrijd tegen Fortuna Düsseldorf mocht de oud-speler van FC Utrecht op zijn favoriete positie spelen.

Het doet Toornstra goed dat hij zich mag laten zien op het middenveld, laat hij weten tegenover RTV Rijnmond. "Het is fijn voor mij om op die positie te spelen. Voor mezelf wilde ik mij dit seizoen ook op het middenveld richten. En aan de opstelling van de trainer te zien, wil hij dat gelukkig ook", stelt hij tevreden vast.

Feyenoord won het oefenduel met 2-0. "Het is altijd lekker om van Duitsers te winnen", lacht hij. "We hebben goed gespeeld, al moeten we de kansen nog wel beter benutten. Helemaal straks in de competitie."

Officiële tickets voor Europese topwedstrijden koop je veilig en vertrouwd bij FCUpdate.nl

Officiële tickets voor Europese topwedstrijden koop je veilig en vertrouwd bij FCUpdate.nl

  • Ticketshop
0 reacties

Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.

Inloggen

Reacties

Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.

Inloggen
Measurement pixel