Het eredivisiedebuut van Gastón Pereiro verliep niet bepaald vlekkeloos, in alle opzichten. De Uruguayaan kwam tegen ADO Den Haag na tachtig minuten als invaller in de ploeg en moest het veld tien minuter later alweer verlaten, met een bebloed shirt.
Pereiro liep in het Kyocera Stadion een bloedende neus op na een ongelukkige botsing en moest worden gehecht. Volgens het Eindhovens Dagblad is de kans groot dat hij snel de training weer kan hervatten, maar is zijn inzetbaarheid in de thuiswedstrijd tegen FC Groningen van komend weekend onzeker.
Pereiro kwam in Den Haag in het veld als vervanger van Maxime Lestienne, de plek van de Uruguayaan werd in blessuretijd vervolgens ingenomen door Jürgen Locadia. De wedstrijd tussen ADO en PSV eindigde in 2-2, de thuisploeg kwam diep in blessuretijd langszij door een krankzinnig doelpunt van keeper Martin Hansen.