Lof voor Younes: "Negentig minuten kwestie van tijd"

0 reacties
18 september 2015, 16:57

Amin Younes kreeg donderdagavond van trainer Frank de Boer de kans in de basisopstelling van Ajax voor de Europa League-wedstrijd tegen Celtic (2-2). De vleugelaanvaller liet een goede indruk achter, met creatieve en mooie acties. Ook De Boer is positief over de Duitse jeugdinternational.

De speeltijd tegen Celtic waren pas de eerste officiële minuten van het seizoen voor Younes, maar hij liet meteen zien dat Ajax nog genoeg plezier aan hem kan gaan beleven. "Hij mag terugkijken op een redelijk debuut", zegt De Boer op de clubwebsite. "Amin was betrokken bij de eerste goal en had nog een aantal goede acties. Iedereen vroeg zich af: waarom haal je zo'n goede speler eraf."

"Maar ik wil hem nog het hele seizoen gebruiken", vervolgt De Boer. "Het is een kwestie van tijd voordat hij negentig minuten gaat maken", verzekert de oefenmeester van Ajax, die aangeeft dat dit komende zondag tegen Excelsior nog niet het geval zal zijn. "Dat is nog veel te kort dag."

Officiële tickets voor Europese topwedstrijden koop je veilig en vertrouwd bij FCUpdate.nl

Officiële tickets voor Europese topwedstrijden koop je veilig en vertrouwd bij FCUpdate.nl

  • Ticketshop
0 reacties

Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.

Inloggen

Reacties

Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.

Inloggen
Measurement pixel