Ajax start met Bazoer en El Ghazi tegen FC Utrecht

13 december 2015, 11:50
0 reacties

Trainer Frank de Boer heeft verschillende wijzgingen aangebracht in de basisopstelling van Ajax voor de uitwedstrijd tegen FC Utrecht. Riechedly Bazoer, Anwar El Ghazi, Thulani Serero en Kenny Tete voegen zich weer bij de eerste elf van de Amsterdammers.

Bazoer en El Ghazi keerden de afgelopen periode terug van blessures. Beide spelers kwamen de laatste wedstrijden slechts als invaller in actie. Tete kon eerder deze week in de afsluitende Europa League-wedstrijd tegen Molde niet spelen vanwege een schorsing. De Boer heeft besloten Serero als extra middenvelder op te stellen. De verdedigingslinie van Ajax bestaat door die keuze uit slechts drie man.

Ricardo van Rhijn, Donny van de Beek, Michell Dijks en Viktor Fischer nemen tegen Utrecht plaats op de bank. Het duel met de Domstedelingen begint om 12.30 uur. Supporters van Ajax zijn niet welkom bij de wedstrijd.

Opstellingen

FC Utrecht: Ruiter; Letschert, Leeuwin, Kum, Ramselaar; Ayoub, Strieder; Klaiber, Ludwig; Barazite, Haller

Ajax: Cillessen; Tete, Veltman, Riedewald; Gudelj, Bazoer, Serero, Klaassen; El Ghazi, Milik, Younes.

Klik op een van onderstaande afbeeldingen en download de FCUpdate-app voor Android of iOS!

Officiële tickets voor Europese topwedstrijden koop je veilig en vertrouwd bij FCUpdate.nl

Officiële tickets voor Europese topwedstrijden koop je veilig en vertrouwd bij FCUpdate.nl

  • Ticketshop
0 reacties

Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.

Inloggen

Reacties

Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.

Inloggen