Fraser: "AZ is een goede ploeg, die alles heeft"

0 reacties
3 december 2015, 10:48

Hoewel de focus eigenlijk al lang en breed bij de uitwedstrijd tegen AZ van komende vrijdag moet liggen, dreunt de pijnlijke uitnederlaag tegen FC Groningen nog altijd na bij ADO Den Haag. De ploeg van coach Henk Fraser ging afgelopen zondag in de slotseconde van de blessuretijd met 2-1 onderuit in Euroborg. Fraser was pissig na dit duel.

De wijze waarop ADO dit seizoen doelpunten weggeeft, daar wordt Fraser niet vrolijk van. "Met name de beide goals tegen Groningen. Antonia krijgt te veel tijd en ruimte bij de eerste goal. Een aantal momenten duurt het te lang voordat de organisatie staat. Er zit 1,5 minuut tussen de overtreding en het moment dat de vrije trap genomen wordt", bromt Fraser op de clubwebsite.

Toch zit er niets anders op dan de knop omzetten. Dat moet gebeuren tegen AZ. "Ik vind dat die ploeg alles heeft", stelt Fraser. "Ze wisselen weleens van speelwijze en van spelers. Ze spelen gedisciplineerd, compact en kunnen er razendsnel uitkomen. Wat mij betreft een hele moeilijke en lastige ploeg om te bespelen", vindt de ADO-keuzeheer. "Het zal in Alkmaar lastig worden want dat vind ik echt een goede ploeg. Maar tot nu toe hebben we tegen de beste ploegen zoals PSV, Feyenoord en Vitesse ook punten gehaald, dus wat dat betreft halen we daar wel vertrouwen uit."

Officiële tickets voor Europese topwedstrijden koop je veilig en vertrouwd bij FCUpdate.nl

Officiële tickets voor Europese topwedstrijden koop je veilig en vertrouwd bij FCUpdate.nl

  • Ticketshop
0 reacties

Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.

Inloggen

Reacties

Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.

Inloggen
Measurement pixel