De supporters van FC Utrecht kijken al een tijdje uit naar de wedstrijd van komende zondag. Dan staat het altijd beladen duel met Ajax op het menu in de Galgenwaard. Veel ogen zullen bij de Domstedelingen weer gericht zijn Sébastien Haller, die dit seizoen al tien doelpunten achter zijn naam heeft staan. De boomlange Fransman heeft er zin in.
Haller merkt dat het treffen met Ajax erg leeft in Utrecht en omstreken. "De supporters kijken er al het hele jaar naar uit. Dat stimuleert iedereen. Het zou mooi zijn als we zouden winnen", zegt de Franse jeugdinternational tegen de NOS. De goaltjesdief voelt zich uitstekend. "Ik heb mazzel gehad dat ik bij FC Utrecht mocht komen spelen. Dat is het beste dat me heeft kunnen overkomen", glimlacht Haller.
De targetman werd vorig jaar in de winterstop weggeplukt bij AJ Auxerre. Eerst werd hij gehuurd met optie tot koop, daarna werd hij op permanente basis overgenomen. "Ik moest weer zin krijgen in alles, en die zin heb ik bij FC Utrecht gevonden. Het belangrijkste is dat ik hier speeltijd krijg", weet Haller.