Iniesta verbaast zich nog iedere dag over Lionel Messi

0 reacties
31 december 2015, 20:45

Andrés Iniesta speelt al jaren samen met Lionel Messi, maar verbaast zich nog iedere dag over de kwaliteiten die de Argentijnse superster heeft. De aanvoerder van FC Barcelona heeft het respect voor zijn medespeler nog maar eens onderstreept in een programma op de officiële zender van de Catalaanse topclub.

Iniesta steekt niet onder stoelen of banken dat hij een groot fan is van Messi, die woensdag tegen Real Betis (4-0 winst) zijn 500ste wedstrijd voor Barça speelde. "Hij is spectaculair constant in alle wedstrijden en trainingen. Het is ongelofelijk hoe natuurlijk hij alles eruit laat zien. Dat onderscheidt hem van de rest. En hij heeft nog een leeftijd (28 jaar, red.) waarop hij zich nog kan verbeteren."

Messi is samen met Neymar en Cristiano Ronaldo genomineerd voor de Gouden Bal, die hij in het verleden al vier keer wist te winnen. Iniesta verwacht dat zijn ploeggenoot de trofee omhoog mag liften. "Puur vanwege alles wat hij op het veld heeft laten zien. 2015 was een geweldig jaar. We hebben vijf titels gepakt, daar ben ik erg trots op als captain", besluit Iniesta.

Officiële tickets voor Europese topwedstrijden koop je veilig en vertrouwd bij FCUpdate.nl

Officiële tickets voor Europese topwedstrijden koop je veilig en vertrouwd bij FCUpdate.nl

  • Ticketshop
0 reacties

Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.

Inloggen

Reacties

Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.

Inloggen
Measurement pixel