KNVB wil binnen vijf dagen opheldering van FC Twente

0 reacties
Ger
4 december 2015, 12:39

De licentiecommissie van de KNVB wil uiterlijk woensdag 9 december duidelijkheid van FC Twente over de samenwerkingsovereenkomst met investeringsmaatschappij Doyen Sports. De Enschedese club dient daarbij alle relevante informatie te verstrekken.

De commissie zal daarna beoordelen of Twente in strijd heeft gehandeld met het licentiereglement of andere regelgeving. Als de Tukkers een overtreding hebben begaan, volgt een sanctie in de vorm van een geldboete of wordt de licentie voor het spelen van betaald voetbal ingetrokken.

Ook kan nog worden besloten de zaak voor te leggen aan de aanklager betaald voetbal. De deal tussen Twente en Doyen zal dan worden getoetst aan de hand van het tuchtreglement.

Officiële tickets voor Europese topwedstrijden koop je veilig en vertrouwd bij FCUpdate.nl

Officiële tickets voor Europese topwedstrijden koop je veilig en vertrouwd bij FCUpdate.nl

  • Ticketshop
0 reacties

Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.

Inloggen

Reacties

Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.

Inloggen
Measurement pixel