Oranje tegen Grieken en Italianen, vrouwen tegen Zuid-Afrika

13 mei 2016, 11:56   Bijgewerkt: 12:03
0 reacties

De KNVB maakte vrijdagochtend bekend dat het Nederlands elftal naast de Amsterdam ArenA ook weer wedstrijden zal spelen in de Rotterdamse Kuip en het Philips Stadion in Eindhoven. De voetbalbond kwam echter met meer nieuws: er zijn nieuwe oefentegenstanders gevonden.

Rond de WK-kwalificatiewedstrijden tegen Zweden, Wit-Rusland, Frankrijk, Luxemburg en Bulgarije speelt het Nederlands elftal vriendschappelijk tegen Griekenland en Italië. De Grieken zijn op donderdag 1 september de tegenstander in het Philips Stadion, de Italianen komen op dinsdag 28 maart 2017 langs in de Amsterdam ArenA. Bekijk hier een overzicht van het volledig programma in 2016/2017.

De KNVB heeft tevens bevestigd dat het Nederlandse vrouwenelftal op dinsdag 7 juni in het stadion van RKC Waalwijk tegen Zuid-Afrika speelt.

Klik op een van onderstaande afbeeldingen en download de FCUpdate-app voor Android of iOS!

Officiële tickets voor Europese topwedstrijden koop je veilig en vertrouwd bij FCUpdate.nl

Officiële tickets voor Europese topwedstrijden koop je veilig en vertrouwd bij FCUpdate.nl

  • Ticketshop
0 reacties

Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.

Inloggen

Reacties

Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.

Inloggen