Neymar mikt op rentree in kwartfinales van Champions League

0 reacties
15 februari 2019, 13:02

Neymar weet wanneer hij zijn rentree wil gaan maken voor Paris Saint-Germain. De Braziliaanse aanvaller kampt met een blessure aan voet en miste deze week de Champions League-wedstrijd tegen Manchester United (0-2). Hij wil er in de kwartfinale weer bij zijn.

"We hebben al meerdere behandelingen gedaan om het zo snel mogelijk beter te maken. Ik wil er zo snel mogelijk weer bij zijn. We zijn tevreden over hoe het herstel verloopt", zegt Neymar in Braziliaanse media. "Ik kan niet wachten om weer terug te zijn. Ik wil weer voetballen."

Rafael Martini, die Neymar behandelt, zegt dat de Braziliaan er in de kwartfinale weer bij kan zijn. "Daar geloven we in, als het allemaal goed gaat. Dat zou mooi zijn."

Officiële tickets voor Europese topwedstrijden koop je veilig en vertrouwd bij FCUpdate.nl

Officiële tickets voor Europese topwedstrijden koop je veilig en vertrouwd bij FCUpdate.nl

  • Ticketshop
0 reacties

Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.

Inloggen

Reacties

Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.

Inloggen
Measurement pixel