Makkelie fluit bekerfinale tussen PSV en Ajax

0 reacties
11 april 2022, 18:23   Bijgewerkt: 19:31

Danny Makkelie heeft zondag de leiding over de bekerfinale tussen PSV en Ajax. Het wordt de tweede keer dit seizoen dat 39-jarige scheidsrechter een wedstrijd tussen de Nederlandse topclubs fluit.

In januari floot Makkelie de competitiewedstrijd tussen PSV en Ajax. De arbitrage speelde toen een hoofdrol bij het winnende doelpunt van de Amsterdammers. In aanloop naar de 1-2 van Noussair Mazraoui leek de bal bij na verkeerde aanname van Daley Blind over de zijlijn te gaan, maar de grensrechter vlagde niet en de videoscheidsrechter kwam ook niet tot een ander oordeel.

Makkelie wordt zondag in De Kuip geassisteerd door grensrechters Hessel Steegstra en Jan de Vries, Joey Kooij is de vierde official. Vanuit Zeist wordt Makkelie geassisteerd door Dennis Higler, die op zijn beurt wordt geholpen door assistent-VAR Erwin Zeinstra.

Het wordt voor Makkelie de tweede keer dat hij de finale van de KNVB Beker leidt. De vorige keer was in 2017, toen AZ en Vitesse in Rotterdam tegenover elkaar stonden. De Arnhemmers wonnen de beker destijds dankzij twee doelpunten van Ricky van Wolfswinkel (0-2).

Officiële tickets voor Europese topwedstrijden koop je veilig en vertrouwd bij FCUpdate.nl

Officiële tickets voor Europese topwedstrijden koop je veilig en vertrouwd bij FCUpdate.nl

  • Ticketshop
0 reacties

Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.

Inloggen

Reacties

Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.

Inloggen
Measurement pixel