Molenaar begrijpt niet dat Ajax Micky van de Ven heeft laten lopen

0 reacties
13 november 2022, 12:33   Bijgewerkt: 6 december 2023, 15:25

De verdediging van Ajax is dit seizoen zo lek als een mandje. De Amsterdammers hebben inmiddels dertien wedstrijden op rij niet de nul gehouden, ondanks miljoenenaankopen in de verdediging. Keje Molenaar schoof bij ESPN aan bij het programma Goedemorgen Eredivisie en bekritiseerde het aankoopbeleid van Ajax.

De Amsterdammers hebben voor honderd miljoen euro aan aankopen gedaan deze zomer, waaronder linksback Calvin Bassey (23 miljoen euro) en rechtsback Jorge Sánchez (vijf miljoen euro). Maar de investeringen hebben zich nog niet echt uitbetaald, Micky van de Ven was een goed alternatief geweest vindt Molenaar.

"Afgelopen seizoen hadden wij Van de Ven bij FC Volendam. Dat is op een steenworpafstand van Amsterdam. Het is voor mij onbegrijpelijk dat Ajax hem heeft laten lopen", stelt de schoonvader van Matthijs de Ligt. "Die was te koop voor 3 tot 5 miljoen, die speelt nu bij Wolfsburg en wordt straks voor vijftig tot zestig miljoen doorverkocht."

Ajax staat dit seizoen na veertien wedstrijden op zeventien tegentreffers, al bijna het aantal van het volledige vorige Eredivisie-seizoen (19). "Het beleid van Ajax, dat ik vind ik wel falen. Nu zitten ze met een serieus probleem achterin. Je zal voor de tweede seizoenshelft echt twee internationale knoerten moeten halen'', aldus Molenaar.

Ajax staat samen met PSV en Feyenoord bovenaan gelijk in punten, maar Feyenoord heeft een wedstrijd minder gespeeld en PSV heeft een minder doelsaldo dan Ajax.

Officiële tickets voor Europese topwedstrijden koop je veilig en vertrouwd bij FCUpdate.nl

Officiële tickets voor Europese topwedstrijden koop je veilig en vertrouwd bij FCUpdate.nl

  • Ticketshop
0 reacties

Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.

Inloggen

Reacties

Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.

Inloggen
Measurement pixel