Oefenwedstrijden 13 juli: NAC Breda weet niet te scoren tegen amateurs, NEC onderuit tegen Standard Luik

13 juli 2024, 21:55   Bijgewerkt: 14 juli 2024, 08:59
Foto: © FCUpdate

Terwijl het EK nog in volle gang is, beginnen de clubs uit de Eredivisie al aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen. Hoe zien de oefenprogramma's eruit voor het seizoen 2024/25?

Oefenwedstrijden Ajax

Datum Tijdstip Wedstrijd Uitslag Doelpuntmakers
5 juli 14.00 uur Ajax - PEC Zwolle 0-1 Fontana
9 juli 18.30 uur Ajax - STVV 4-0 Hato, Banel, Forbs, Taylor
13 juli 16.00 uur Ajax - Rangers FC
2-1
Fitz-Jim, Van den Boomen
18 juli 18.30 uur Ajax - Al Wasl
19 juli 15.00 uur Ajax - Olympiakos

Oefenwedstrijden Almere City

Datum Tijdstip Wedstrijd Uitslag Doelpuntmakers
28 juni 16.00 uur Almere City - FCSB 1-2 Hansen
7 juli 17.00 uur Go Ahead Eagles - Almere City (2x 60 min.)
3-2
Kitano, Purriël
12 juli n.n.b. SC Heerenveen - Almere City
1-0
18 juli n.n.b. Konyaspor - Almere City
22 juli n.n.b. Samsunspor - Almere City
26 juli n.n.b. Borussia Dortmund Onder 23 - Almere City
2 augustus n.n.b. Almere City - Le Havre

Oefenwedstrijden AZ

Datum Tijdstip Wedstrijd Uitslag Doelpuntmakers
28 juni 11.30 uur AZ - AEK Athene 6-0 Van Bommel, Zeefuik, Buurmeester, Mijnans, Van Brederode, Kasius
6 juli 15.00 uur AZ - FC Nordsjælland (3x 40 min.) 6-1 Van Bommel, Mijnans, Mastoras, De Wit, Poku, Van Brederode
13 juli 13.45 uur AZ - Excelsior
8-0
Poku (2), Zeefuik (2), Sadiq, Van Brederode, Koopmeiners, Bazoer
20 juli 14.00 uur AZ - KV Kortrijk
24 juli 18.30 uur AZ - Aris Thessaloniki
27 juli 15.00 uur AZ - Atalanta
31 juli 19.00 uur AZ - Le Havre
3 augustus 15.00 uur Stoke City - AZ

Oefenwedstrijden Feyenoord

Datum Tijdstip Wedstrijd Uitslag Doelpuntmakers
6 juli 14.30 uur FC Dordrecht - Feyenoord
0-4
Stengs, Ueda, Nieuwkoop, Sebaoui
13 juli 13.00 uur Feyenoord - KRC Genk
3-1
eigen goal, Paixão, Milambo
20 juli 13.00 uur Feyenoord - Cercle Brugge
28 juli 20.30 uur Benfica - Feyenoord
31 juli 19.30 uur Feyenoord - AS Monaco

Oefenwedstrijden Fortuna Sittard

Datum Tijdstip Wedstrijd Uitslag Doelpuntmakers
6 juli 13.00 uur Fortuna Sittard - Helmond Sport 5-2 Mitrovic (2) Peterson, Robberechts, Kaninda
12 juli n.n.b. Fortuna Sittard - SV Elversberg (besloten)
1-0
Peterson
16 juli 18.30 uur Fortuna Sittard - FC Dordrecht
20 juli 14.00 uur VfB Stuttgart - Fortuna Sittard
25 juli 13.00 uur Fortuna Sittard - Borussia Mönchengladbach
1 augustus n.n.b. EVV - Fortuna Sittard
2 augustus 18.30 uur Fortuna Sittard - De Graafschap

Oefenwedstrijden Go Ahead Eagles

Datum Tijdstip Wedstrijd Uitslag Doelpuntmakers
29 juni 15.00 uur ONS Sneek - Go Ahead Eagles 1-7 Suray (2), Fernandes (2), Baeten, Saathof, Dirksen
3 juli 17.00 uur Go Ahead Eagles - Telstar
3-0
Tengstedt, V. Edvardsen, Stokkers
7 juli 17.00 uur Go Ahead Eagles - Almere City (2x 60 min.)
3-2
Edvardsen, Stokkers, Baeten
12 juli n.n.b. Go Ahead Eagles - Union Sint-Gillis 1-2 Edvardsen
13 juli n.n.b. AA Gent - Go Ahead Eagles
17 juli n.n.b. KRC Genk - Go Ahead Eagles

Oefenwedstrijden FC Groningen

Datum Tijdstip Wedstrijd Uitslag Doelpuntmakers
3 juli 19.30 uur GOMOS - FC Groningen 0-9 De Jonge (2), Lien (2), Eggens (2), Mendes, Duarte, Emeran
6 juli 14.00 uur ASVB - FC Groningen 0-15 Oosting (5) Lien (2), Valente (2), Postema, Emeran, Willumsson, Bacuna, Van Bergen, Hove
10 juli 15.00 uur FC Groningen - FCV Dender (besloten)
4-4
Hove, Bacuna, Lien, Mariani
13 juli 15.00 uur FC Groningen - Rot Weiss Erfurt
1-0
Bacuna
20 juli 14.30 uur FC Groningen - FC Emmen (2x 60 min.)
3 augustus 15.00 uur FC Groningen - Heracles Almelo

Oefenwedstrijden sc Heerenveen

Datum Tijdstip Wedstrijd Uitslag Doelpuntmakers
3 juli 19.30 uur Gaasterland/Sleat Regiocom. - sc Heerenveen 0-9 Van Amersfoort (4), Nicolaescu, Van Ee, Al-Saed, Bierens, Rallis
6 juli 15.00 uur SV Steenrijkerwold - sc Heerenveen 0-10 Karlsbakk (2), Olsson (2), Sahraoui (2), Al-Saed, Nicolaescu, Oostra, e.d.
9 juli 18.45 uur sc Heerenveen - FC Dordrecht 4-1 Olsson, Braude, Karlsbakk, Rallis
12 juli 19.00 uur sc Heerenveen - Almere City
1-0
Karlsbakk
19 juli n.n.b. sc Heerenveen - PEC Zwolle
27 juli 19.00 uur sc Heerenveen - Rayo Vallecano
3 augustus 16.00 uur Middlesbrough - sc Heerenveen

Oefenwedstrijden Heracles Almelo

Datum Tijdstip Wedstrijd Uitslag Doelpuntmakers
6 juli 14.30 uur Almelose selectie - Heracles Almelo
2-2
Van Oorschot, Mokono
9 juli 14.00 uur Heracles Almelo - AC Horsens
1-0
Limbombe
13 juli 14.00 uur Heracles Almelo - FCV Dender
1-1
Limbombe
19 juli 18.00 uur Preußen Münster - Heracles Almelo
26 juli 19.00 uur Heracles Almelo - Excelsior
27 juli 14.30 uur Heracles Almelo - Umm Salal
3 augustus 15.00 uur FC Groningen - Heracles Almelo

Oefenwedstrijden NAC Breda

Datum Tijdstip Wedstrijd Uitslag Doelpuntmakers
6 juli 17.00 uur Madese Boys - NAC Breda 0-5 Rached, Lourens, Omarsson, Kuijpers, Pennock
11 juli 19.30 uur VV Bavel - NAC Breda
0-10
Omarsson (2), Boere (2), Valerius, Rached, Mol, Kaied, Staring, e.d.
13 juli 17.00 uur Unitas '30 - NAC Breda
0-0
-
17 juli 19.30 uur NAC Breda - FC Eindhoven
20 juli 14.00 uur NAC Breda - Excelsior
23 juli 19.30 uur Zeeuws Elftal - NAC Breda
26 juli 16.00 uur NAC Breda - Lierse SK
30 juli n.n.b. Tegenstander n.n.b.
3 augustus 13.00 uur Sparta Rotterdam - NAC Breda

Oefenwedstrijden NEC

Datum Tijdstip Wedstrijd Uitslag Doelpuntmakers
6 juli 14.00 uur Schouwse Elftal - NEC
0-5
Olden Larsen (2), Nieuwenhuijs, Hoedemakers, Ouaissa
13 juli 16.00 uur NEC - Standard Luik
1-2
Olden Larsen
20 juli 16.00 uur NEC - Hertha BSC
27 juli 15.30 uur NEC - Olympiakos
2 augustus 19.00 uur NEC - Le Havre

Oefenwedstrijden PEC Zwolle

Datum Tijdstip Wedstrijd Uitslag Doelpuntmakers
29 juni 14.30 uur SV Nieuwsleusen - PEC Zwolle 0-3 Reiziger, Morabit, Van den Berg
5 juli 14.00 uur Ajax - PEC Zwolle
0-1
Fontana
9 juli 14.00 uur PEC Zwolle - Silkeborg IF
1-3
Fontana
13 juli 14.00 uur PEC Zwolle - AC Horsens
1-2
Fontana
19 juli n.n.b. sc Heerenveen - PEC Zwolle
26 juli 19.00 uur PEC Zwolle - De Graafschap

Oefenwedstrijden PSV

Datum Tijdstip Wedstrijd Uitslag Doelpuntmakers
6 juli 14.30 uur PSV - Anderlecht 0-3
13 juli n.n.b. PSV - Club Brugge
1-1
Saibari
20 juli n.n.b. SC Paderborn 07 - PSV
24 juli 20.00 uur PSV - FC Eindhoven
27 juli n.n.b. PSV - Valencia

Oefenwedstrijden RKC Waalwijk

Datum Tijdstip Wedstrijd Uitslag Doelpuntmakers
29 juni 15.00 uur RKC Waalwijk - Regioteam Waalwijk 8-0 Margaret (3), Cleonise (2), Oukili (2), Vroegh
6 juli 13.00 uur RKC Waalwijk - FC Den Bosch
2-3
Lokesa, Van Eijma
13 juli 14.30 uur RKC Waalwijk - OH Leuven
2-4
Zawada

Oefenwedstrijden Sparta Rotterdam

Datum Tijdstip Wedstrijd Uitslag Doelpuntmakers
29 juni 16.00 uur Excelsior '20 - Sparta Rotterdam 0-6 Verschueren (2), Clement, Eerdhuijzen, Brym, Oufkir
3 juli 19.30 uur VV Nieuwenhoorn - Sparta Rotterdam
0-8
Brym (2), Neghli (2), Oufkir, Nassoh, Reith, Triep
6 juli 14.30 uur Excelsior Maassluis - Sparta Rotterdam
0-7
Lauritsen (2), Verschueren, Clement, Baas, Anello, Rosario
13 juli 14.00 uur ADO Den Haag - Sparta Rotterdam
1-1
Lauritsen
19 juli n.n.b. Roda JC Kerkrade - Sparta Rotterdam
27 juli 13.00 uur Willem II - Sparta Rotterdam
3 augustus 13.00 uur Sparta Rotterdam - NAC Breda

Oefenwedstrijden FC Twente

Datum Tijdstip Wedstrijd Uitslag Doelpuntmakers
22 juni 18.00 uur STEVO - FC Twente (geannuleerd) - -
28 juni 19.00 uur FC Twente - Motherwell 2-2 Rots (2)
6 juli 14.00 uur FC Twente - STVV 2-2 Salah-Eddine, Kuster
12 juli 12.00 uur FC Twente - FC Nordsjælland 2-1 Van Bergen, Van Wolfswinkel
12 juli 14.30 uur FC Twente - FC Nordsjælland (afgelast na 20 min.) 0-0 -
20 juli 14.00 uur Hannover 96 - FC Twente
24 juli 18.30 uur Schalke 04 - FC Twente

Oefenwedstrijden FC Utrecht

Datum Tijdstip Wedstrijd Uitslag Doelpuntmakers
29 juni 15.00 uur USV Elinkwijk - FC Utrecht 2-4 Min (2), Romeny, Jensen
6 juli 14.00 uur FC Utrecht - Silkeborg IF 2-2 Descotte, Okkels
12 juli 15.00 uur FC Utrecht - STVV (afgelast) - -
18 juli 14.00 uur FC Utrecht - Al-Rayyan SC
27 juli 12.00 uur FC Utrecht - RC Lens
1 augustus 19.00 uur FC Utrecht - Venezia FC

Oefenwedstrijden Willem II

Datum Tijdstip Wedstrijd Uitslag Doelpuntmakers
6 juli 14.30 uur RKDSV - Willem II 0-6 Doodeman, Kehrer, Sandra (3x), De Jonge
9 juli 19.00 uur Willem II - Quick Boys Gestaakt bij 0-1
13 juli 14.30 uur FC Dordrecht - Willem II
4-4
Kehrer (2), St. Jago, De Waal
20 juli 14.30 uur Willem II - Lommel SK
23 juli 15.00 uur Willem II - Roda JC Kerkrade
27 juli 13.00 uur Willem II - Sparta Rotterdam
31 juli n.n.b. Willem II - Helmond Sport
3 augustus 15.00 uur Bristol City - Willem II

It's showtime! Wed €5 en scoor €50 euro aan free bets!

It's showtime! Wed €5 en scoor €50 euro aan free bets!

  • Wat kost gokken jou? Stop op tijd, 24+

Reacties

Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.

Inloggen