Kraay onthult 'Sem Steijn-pact' en weet wat Feyenoord moet betalen

16 maart 2025, 11:14
Kraay onthult 'Sem Steijn-pact' en weet wat Feyenoord moet betalen
Foto: © Imago/realtimes
10 reacties
Maak ons je Google-favoriet

Hans Kraay junior en Mario Been adviseren Feyenoord om zo snel mogelijk werk te maken van de komst van FC Twente-ster Sem Steijn. Zondag gaat Feyenoord op bezoek in Enschede en volgens Kraay moet directeur Dennis te Kloese rondom de wedstrijd contact zoeken met zijn collega’s bij Twente. De verslaggever van ESPN onthult een ‘pact’ dat bestaat tussen Steijn en de directie van Twente, over een mogelijke transfer.

Bij Goedemorgen Eredivisie zegt Kraay dat Steijn het nodige zou toevoegen aan Feyenoord. “Ik denk dat Feyenoord volle bak voor hem moet gaan. Niet alleen vanwege zijn dynamiek en werklust, maar ook zijn goede afwerking. Het is geen toeval meer”, geeft hij aan. “Ik was bij FC Twente – Almere City vorige week en heb links en rechts geïnformeerd hoe het nou zit. Er zit geen clausule in zijn contract, maar er is zoveel respect tussen Sem, zijn zaakwaarnemer Rogér Linssen, Jan Streuer en Arnold Bruggink, dat zij een soort pact hebben gesloten. Zonder het op papier te zetten, hebben ze afgesproken: ‘We zijn redelijk naar elkaar toe.’”

Artikel gaat verder onder video

Kraay denkt dat financiën geen onoverkomelijk problemen hoeven te vormen. “Feyenoord heeft nu zeventig miljoen euro opgehaald. Ze hebben geen nummer 10 die doelpunten maakt. Als ik Dennis te Kloese was, zou ik vandaag toch even Streuer en Bruggink aanschieten met de vraag hoeveel Steijn moet kosten. Ik zou er niet te lang mee wachten, want als hij er nog vijf maakt, komen er misschien Engelse en Duitse clubs, waar hij kan verzuipen.”

'Feyenoord moet heel snel zijn'

“Ze moeten heel snel zijn”, drukt Kraay de Rotterdammers op het hart. “Dan denk ik – schiet me niet dood als het niet zo is – dat hij rond de tien miljoen euro te koop is. Dan moet Feyenoord het nu doen. Als ze wachten, komen straks clubs als Hoffenheim en Nottingham Forest.” Been vult aan: “Ik heb weleens gekscherend gezegd: als hij een Mexicaans paspoort had, had hij al bij Feyenoord gespeeld, omdat Feyenoord alleen maar over de grens kijkt. Maar als je een middenvelder ziet bij Twente die twintig goals maakt, en vorig jaar zeventien… Dat is wat Feyenoord niet heeft. Ik ben vrij goed ingevoerd en ik weet dat hij heel graag voor Feyenoord zou spelen.”

➡️ Misschien vind je dit artikel ook interessant

🔗 Dit is waarom Sem Steijn nu niet voor Ajax speelt

Een voormalig scout van Ajax vertelt waarom Sem Steijn niet werd binnengehaald door de Amsterdammers.

Officiële tickets voor Europese topwedstrijden koop je veilig en vertrouwd bij FCUpdate.nl
Officiële tickets voor Europese topwedstrijden koop je veilig en vertrouwd bij FCUpdate.nl
  • Ticketshop
  1. Copa
    2.225 Reacties
    1.152 Dagen lid
    22.825 Likes
    Copa
    Gekopieerd!

    Als ik dit zo lees dan denk ik terug aan Willem van Hanegem jaren geleden. Bij Heerenveen? speelde een jongen die volop in de belangstelling stond. Er werd geroepen hij moet naar de grootste club van Nederland. van Hanegem zei; nee, hij is echt veel te goed voor Ajax, hij moet naar het buitenland. Haha, die Willem dacht ik toen, die willem
    Ik heb nooit meer wat van die jongen gehoord. Dat kan natuurlijk ook aan mij liggen. Nooit meer iets van Gouweleeuw gehoord.
    Wat Stein betreft, goede doelpuntenmaker

    1. Mike
      Erkende gebruiker! Meer info
      895 Reacties
      1.502 Dagen lid
      5.351 Likes
      Mike
      Gekopieerd!

      Gouweleeuw is al jaren onbetwiste basis-speler in de Bundesliga (Augsburg). 280 wedstrijden - was gisteren ofzo een artikel over. Harkt ongeveer een miljoen per jaar binnen. Dus hij heeft het zeker niet slecht gedaan. Wereldtopper - nee. Maar verre van een matige speler.

    2. Copa
      2.225 Reacties
      1.152 Dagen lid
      22.825 Likes
      Copa
      Gekopieerd!

      Dank je wel.

  2. divano
    148 Reacties
    1.502 Dagen lid
    937 Likes
    divano
    Gekopieerd!

    Twenthe zit echt te hoog in de boom met 10 miljoen, 7-8 is gewoon het matje voor Feyenoord, vervolgens dat als Steyn in Engeland zou gaan spelen zakt ie door het ijs, eerst de top van de eredivisie voor 1a 2 jaar en dan pas verder kijken

  3. redknap
    232 Reacties
    1.251 Dagen lid
    1.129 Likes
    redknap
    Gekopieerd!

    Sem a.u.b. nooit naar Feyenoord . Die willen nooit een goed bedrag betalen.
    Vervelende club om zaken mee te doen en..... in Twente houden ze niet van Feyenoord.

    1. Vriendje Stokvis
      2.140 Reacties
      778 Dagen lid
      9.770 Likes
      Vriendje Stokvis
      Gekopieerd!

      Precies lekker blijven in Twente. Iedereen blij.

    2. Quarlon
      Erkende gebruiker! Meer info
      1.296 Reacties
      1.502 Dagen lid
      4.719 Likes
      Quarlon
      Gekopieerd!

      Toch denk ik dat Feyenoord wel een poging moet wagen voor Steijn. Hij is beter dan Ueda en Carranza bij elkaar. Bovendien lijkt hij zelf ook te willen. Zou er geen moment over twijfelen

    3. kpd
      1.485 Reacties
      745 Dagen lid
      18.820 Likes
      kpd
      Gekopieerd!

      @redknap, buiten dat Rotterdam zijn ee ook maar weinig plaatsen waar ze wel van dat kruideniersclubje houden hoor

  4. Vincent van Zundert
    69 Reacties
    602 Dagen lid
    993 Likes
    Vincent van Zundert
    Gekopieerd!

    Sem Steijn is voor de wedstrijd al zijn hoofd op hol gebracht! Ja scoren mag,als wij voor staan Sem, denk aan je toekomst!

  5. AKers21
    225 Reacties
    1.502 Dagen lid
    464 Likes
    AKers21
    Gekopieerd!

    Simpel toch.
    Steijn naar feyenoord voor 5 miljoen en als extra betaling doen we Zerrouki terug naar Twente.
    Iedereen blij