Jong Ajax zorgt voor voetbalhistorie in Nederland

13 september 2025, 08:44
Jong Ajax zorgt voor voetbalhistorie in Nederland
Foto: © Imago
2 reacties
Maak ons je Google-favoriet

Paul Reverson zorgde vrijdagavond voor een unicum in het Nederlandse betaalde voetbal. De doelman hield tijdens de wedstrijd tussen Roda JC en Jong Ajax de bal langer dan acht seconden vast, waardoor hij een corner veroorzaakte. Dit gebeurde eerder nog niet in de Eredivisie of Keuken Kampioen Divisie.

Sinds 1 juli 2025 geleden er volgens de IFAB nieuwe regels voor een keeper. Zo mag de doelman de bal niet langer dan acht seconden in de hand handen houden. Reverson deed dit wel, en dus mocht Roda een corner nemen.

Artikel gaat verder onder video

Reverson werd de eerste keeper die de consequenties van deze regelwijziging ondervond op het veld. Roda leek tegen Jong Ajax lang op weg naar een overwinning, totdat invaller Skye Vink in de blessuretijd voor de 3-3 zorgde.

Officiële tickets voor Europese topwedstrijden koop je veilig en vertrouwd bij FCUpdate.nl
Officiële tickets voor Europese topwedstrijden koop je veilig en vertrouwd bij FCUpdate.nl
  • Ticketshop
  1. Mike
    Erkende gebruiker! Meer info
    895 Reacties
    1.502 Dagen lid
    5.351 Likes
    Mike
    Gekopieerd!

    Heb meegeteld en kwam rond de elf seconden. Weet niet of hij waarschuwingen heeft gehad in de wedstrijd, anders was het best ontzettend kinderachtig.

  2. CG
    4.125 Reacties
    1.201 Dagen lid
    14.636 Likes
    CG
    Gekopieerd!

    De scheidsrechter heeft de wedstrijd niet goed aangevoelt waardoor hij zelf zich nóg beter moet doen ontwikkelen !!!