Teruglezen: zo won Ajax zonder enige moeite van FC Volendam

24 januari 2026, 18:22
AJAVOL
Foto: © Imago / Realtimes
1 reactie
Maak ons je Google-favoriet

Ajax hoopt vanmiddag de tweede plaats in de Eredivisie in ieder geval tijdelijk over te nemen van aartsrivaal Feyenoord. De ploeg van trainer Fred Grim moet daarvoor zien te winnen van provinciegenoot FC Volendam, dat op bezoek komt in de Johan Cruijff ArenA. De bezoekers, getraind door Rick Kruys, staan momenteel vijftiende en kunnen elk punt gebruiken om weg te blijven van de degradatieplaatsen. Om 16.30 uur klinkt het eerste fluitsignaal, in dit blog houden we je de komende uren live op de hoogte van alle ontwikkelingen bij Ajax - FC Volendam.

LIVE Eredivisie: Ajax - FC Volendam

Sorteer op:

Afgelopen

Daar is het eindsignaal. Ajax wint probleemloos van Volendam.

92'- Weghorst met afstandschot

Weghorst krijgt een afstandschot niet op doel. 

91'- Dubbele kans op de 3-0

Gaaei en Mokio verzuimen hier om de 

90'- Vier minuten komen erbij

De extra speeltijd bedraagt vier minuten.

88'- Wedstrijd lijkt dood te bloeden

Met nog een aantal minuten op de klok lijkt een slotoffensief van Volendam uit te blijven. De bezoekers brengen aanvallend wel erg weinig op de mat vanavond. 

81'- Opstootje tussen Ideho en Rosa

Ideho en Rosa hebben het met elkaar aan de stok en staan zelfs hoofd tegen hoofd. Van der Laan spreekt het tweetal toe en trekt de gele kaart. 

79'- Godts moet 3-0 maken

Godts krijgt de kans om de derde treffer te maken, maar vindt de handen van Van Oevelen. Dat had de beslissing moeten zijn. 

77'- Drie wissels bij Volendam

Ook Volendam brengt drie verse krachten: 

Muhren <-> Kökçü
Wong-A-Soij <-> Kwakman
Leliendal <-> Codinha

75'- Weghorst maakt rentree bij Ajax

Weghorst is terug bij Ajax. De spits vervangt Dolberg bij de Amsterdammers. Ook Fitz-Jim is in de ploeg gekomen bij Ajax, hij neemt de plek in van Klaassen.

74'- Klutssituatie voor het doel van Volendam

Een hacheljk moment voor het doel van Volendam. Klaassen krijgt de bal er niet in.

71'- Eindelijk weer een kans

We hebben er lang op moeten wachten, maar daar is eindelijk weer een kans in deze wedstrijd. Klaassen loopt tegen een voorzet van Gaaei, Van Oevelen redt. 

69'- Oersaaie tweede helft

Na zo'n 25 minuten kan gesteld worden dat de tweede helft niet bepaald vermakelijk is in de Johan Cruijff Arena. Beide ploegen zijn geen moment écht gevaarlijk geweest voor de doelen. 

63'- Twee wissels bij Ajax

Twee wissels bij Ajax: Itakura komt voor Regeer en Mokio vervangt Steur.

63'- Kansje voor Volendam

Kökçü komt tot schieten, maar plaatst de bal over het doel van Jaros. 

59'- Wout Weghorst gaat warm lopen

Grim heeft Weghorst uit de dug-out geroepen. De spits maakt zich op voor de warming-up en kan dus mogelijk terugkeren na zijn blessure. 

Officiële tickets voor Europese topwedstrijden koop je veilig en vertrouwd bij FCUpdate.nl
Officiële tickets voor Europese topwedstrijden koop je veilig en vertrouwd bij FCUpdate.nl
  • Ticketshop
  1. Vrij Dag
    696 Reacties
    901 Dagen lid
    1.044 Likes
    Vrij Dag
    Gekopieerd!

    Vandaag geen alcohol in de rust aub. De eerste 10 min alert zijn